خرید اینترنتی پاور بانک خورشیدی solar powerbank

معرفی پاور بانک با صفحه خورشیدی

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون به استفاده از موبایل، تبلت و پخش کننده‌های پرتال یکی از دغدغه های موجود ترس از تمام شدن شارژ باتری یا در دسترس نبود پریز برق برای شارژ دستگاه می باشد .

 

 

اما پیشرفت تکنولوژی برای این معزل نیز راه حلی در نظر گرفته و ارائه پاور بانک به عنوان منبع ذخیره انرژی برای کاربران موبایل، تبلت و پخش کننده‌های پرتال می باشد.

 

 

این روزها استفاده ازپاوربانک به یک امری معمول تبدیل شده است وبه چراغ طرح کره ماه عنوان امری ضروری برای استفاده کنندگان موبایل وتبلت وپخش کننده‌های پرتال شناخته شده است.

 

 

اما شاید یکی از مشکلات طبیعت دوستان و کسانی که مدت های زیادی در طبیعت سیر میکنن عدم دسترسی به منبع برای شارژ مجدد شارژر همراه خود می باشد .

 

 

پاور بانک های خورشیدیاین مشکل را نیز مرتفع کرده اند. همان طور که از اسم این پاوربانک ها پیدا است، این وسایل نیروی خود را از خورشید تأمین می کنند. بنابراین شما می توانید  به راحتی به مناطقی سفر کنید که دسترسی به برق در آن ها ممکن نیست و از پاوربانک های خورشیدی  برای شارژ وسایل خود استفاده کنید.

 

 

شارژر همراه خورشیدی علاوه بر نور آفتاب  از طریق یک اتصال آداپتور  USB با برق شهری می تواند شارژ شود. اگر درخانه هستید و دسترسی به پریز برق دارید و یا اگر کنار کامپیوتر هستید یا اگر در طبیعت و زیر نور آفتاب هستید میتوانید باتری این شارژر را پر و انرژی را ذخیره کرده کرده و هر زمان که نیاز داشتید از آن برای شارژ انواع لوازم استفاده کنید.

 

 

.

همچنین شارژر همراه خورشیدی با دارا بودن 2 پورت USB به شما امکان شارژ کردن 2 وسیله مانند، گوشی را بصورت همزمان میدهد.

 

 

در بیشتر مواقع استفاده از نیروی برق برای شارژ پاوربانک ها بهترین راه حل است؛ اما در مواقعی که دسترسی به برق وجود ندارد، استفاده از انرژی خورشیدی برای شارژ پاوربانک ها، بهترین راه حل ممکن است.

 

 

خرید محصولات باکیفیت، اصل و باقیمت مناسب وخدمات پس ازفروش حرفه‌ای تنها چندنکته ازنکات خرید از فروشگاه اینترنتی تک سبد می باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی

 

برای مشاهده و خرید محصول به لینک زیر مراجعه فرمائید

قیمت : 69000 تومان

 

 Ø®Ø±ÛŒØ¯ محصول